Jednofázové elektromotory ALJ (0,18kW-3kW) - FrekvenčnéMeniče.sk

Elektromotory - Elektroprevodovky - Frekvenčné meniče

Vyberte stranu

Jednofázové elektromotory ALJ (0,18kW-3kW)

Predaj jednofázových elektromotorov za najlepšie ceny s extra rýchlym doručením po celej republike. Všetky elektromotory máme skladom.

Jednofázový elektromotor ALJ – predaj

Jednofázový elektromotor – predaj. Je vhodný do všetkých miest, kde nie je dostupné trojfázové napätie. Jednofázové motory tak viete jednoducho zapojiť takmer kdekoľvek kde je dostupná elektrina. V dnešnej dobe sú elektromotory neodmysliteľnou súčasťou priemyselnej výroby. Jednofázové motory majú spravidla menší výkon ako trojfázové a preto sa používajú na jednoduchšie aplikácie. Motory rady ALJ patria medzi jednofázové elektromotory s rozsahom výkonu od 0,18kW do 3kW.

Jednofázové motory ALJ – druhy

Jednofázové motory ALJ sa delia na 2 podkategórie podľa množstva otáčok za minútu, resp. podľa počtu pólov motora. Tieto kategórie sú: 3000 otáčok (2 póly), 1500 otáčok (4 póly). Podľa druhu prevádzky a záťaže je treba zvoliť vhodné vyhotovenie motora. Ak prípade, že potrebujete pomôcť s výberom, môžete nás kedykoľvek kontaktovať. Ochotne a bezplatne vám poradíme a pomôžeme vybrať ten správny elektromotor.

Jednofázové elektro motory ALJ – cenník a eshop

Jednofázové motory – eshop. Všetky elektromotory nájdete v našom eshope. Pri väčšine z nich je aj možnosť okamžite ich zakúpiť. Pri inom špecifickom tovare však cena nemusí byť uvedená. V takom prípade máme tovar na sklade, avšak cena je na vyžiadanie. Stačí nás kontaktovať a cenu vám urgentne upresníme telefonicky alebo do mailu. V prípade záujmu vám vieme poskytnúť aj cenník viacerých motorov pre porovnanie.

Elektromotory ALJ skladom

Sklad elektromotorov VYBO Electric patrí medzi najväčšie v širokom okolí. Skladom držíme tisícky motorov, meničov, prevodoviek a príslušenstva, čo nám umožňuje veľmi rýchle dodanie tovaru. Objednávky často doručujeme už do 24 hodín od potvrdenia objednávky.

Prečo elektromotor ALJ od nás?

✔ Naše produkty majú najlepší pomer ceny a kvality na trhu
✔ Bezplatné poradenstvo a záruka na všetky produkty
✔ Máme tisícky spokojných zákazníkov
✔ Poskytujeme veľmi rýchle doručenie tovaru
✔ Pôsobíme v tejto oblasti už dlhé roky