Trojfázové elektromotory AL (0,06kW-18,5kW) - FrekvenčnéMeniče.sk

Elektromotory - Elektroprevodovky - Frekvenčné meniče

Vyberte stranu

Trojfázové elektromotory AL (0,06kW-18,5kW)

Predaj trojfázových elektromotorov za najlepšie ceny s extra rýchlym doručením po celej republike. Všetky motory máme skladom.

Trojfázové elektromotory AL

Trojfázové elektromotory fungujú na princípe elektromagnetickej indukcie, ktorú objavil Michael Faraday v 19. storočí. V dnešnej dobe sú elektromotory neodmysliteľnou súčasťou priemyselnej výroby. Poháňajú dopravníky, výrobné linky, čerpadlá, obrábacie stroje a rôzne ďalšie veľké i malé zariadenia v priemysle. Motory rady AL patria medzi trojfázové elektromotory s rozsahom výkonu od 0,06kW do 18,5kW. V prípade ak máte záujem o výkonnejší motor, pozrite si kategóriu Elektromotory LC s rozsahom výkonu od 4kw do 315kW.

Trojfázové elektromotory AL – druhy

Trojfázové elektromotory AL sa delia na 4 podkategórie podľa množstva otáčok za minútu, resp. podľa počtu pólov motora. Tieto kategórie sú: 3000 otáčok (2 póly), 1500 otáčok (4 póly), 1000 otáčok (6 pólov) a 700 otáčok (8 pólov). Podľa typu prevádzky a záťaže je treba zvoliť vhodné vyhotovenie motora. V prípade, že potrebujete pomôcť s výberom, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám bezplatne poradíme a pomôžeme vybrať ten správny elektromotor.

Trojfázové elektromotory AL – cenník a eshop

Všetky elektromotory nájdete v našom eshope. Pri mnohých z nich je aj možnosť okamžite ich zakúpiť. Pri väčších motoroch alebo inom špecifickom tovare však cena nie je uvedená. V takom prípade máme tovar na sklade, avšak cena je na vyžiadanie. Stačí ak nás kontaktujete a cenu vám urgentne upresníme do mailu alebo telefonicky. V prípade potreby vám vieme poskytnúť aj cenník viacerých motorov pre porovnanie.

Elektromotory AL skladom

Sklad elektromotorov VYBO Electric patrí medzi najväčšie v širokom okolí. V sklade máme neustále tisícky produktov, čo nám umožňuje veľmi rýchle dodanie tovaru k zákazníkom. Objednávky často doručujeme už do 24 hodín od potvrdenia objednávky.

Prečo elektromotor AL od nás?

✔ Naše produkty majú najlepší pomer ceny a kvality na trhu
✔ Poskytujeme super rýchle doručenie tovaru
✔ Máme tisícky spokojných zákazníkov
✔ Bezplatné poradenstvo a záruka na všetky produkty
✔ Pôsobíme v tejto oblasti už dlhé roky
✔ Držíme najvyššie stupne certifikácie