Softštartéry s nízkym napätím - FrekvenčnéMeniče.sk

Elektromotory - Elektroprevodovky - Frekvenčné meniče

Vyberte stranu

Softštartéry s nízkym napätím KineSoft

Séria KineSoft SS
- Softstartér rady KineSoft SS je malý, integrovaný bypassový stýkač, vrátane komunikácie RS485, merania, monitorovania a diagnostiky.
- Inteligentný, digitálny, kompaktný dizajn a vysoká spoľahlivosť
- Automatické rozpoznávánie sekvencie fáz a funkcia ochrany. Komunikácia RS485, zabudovaný bypassový stýkač.
- Výstupný signál: Analógový.
- Zníži startovací prúd striedavého motoru, zníži kapacitu distribúcie elektriny, aby sa znížila investícia
- Komplexné ochranné funkcie: nadprúd, nadmerné zaťaženie, nadmerné teplo a východisková fáza vstupu a výstupu.
- Predĺženie životnosti mechanického zariadenia, zníženia údržby zariadenia a zvýšenia ekonomického prínosu elektrického kladkostroja.
Rada SSN / SSA LED softštartér striedavého prúdu je nový typový spúšťací prístroj s pokročilou medzinárodnou úrovňou. Toto zariadenie bolo navrhnuté a vyrobené technikou mikroprocesora výkonovej elektroniky a modernej teórie riadenia. Toto zariadenie môže účinne obmedziť počiatočný prúd pri štartovaní asynchrónneho motora. Je široko používaný v odbore, ako je stroj na navíjanie, čerpadlo, prechod a kompresor a pod. Je to ideálny produkt, ktorý nahrádza tradičné napájacie spúšťacie zariadenie, ako je konverzia hviezda / trojuholník, prepojovacie napätie, magnetické spúšťacie napätie atď.
 
Funkcie
◆ Znížiť počiatočný prúd motora; zníženie kapacity distribúcie energie; znížiť investičné náklady;
◆ Zmenšiť počiatočné napätie; predĺžiť životnosť motora a zodpovedajúce zariadenie;
◆ Plynulé a stabilné štartovanie a jemné zastavenie;
◆ Niekoľko druhov spúšťacieho režimu, nastavenie širokého rozsahu prúdu a napätia. Môže byť použitý v mnohých podmienkach zaťaženia, takže technika môže byť vylepšená;
◆ Dokonalá a spoľahlivá ochrana; Zabezpečenie motora a príslušného vybavenia možno dosiahnuť efektívne;
◆ Môže byť použitý v stave, v ktorom má motor často štartovať a zastavovať sa.
◆ Režim spúšťania: Na základe charakteristík zaťaženia môže byť zvolený iný režim spúšťania. Takže možno získať najlepší štartovací efekt;
◆ Technická výkonnosť: Využíva sa výkonnejší mikroprocesor a softvér, takže riadiaci obvod je zjednodušený. Najvyššia dosiahnutá rýchlosť môže byť dosiahnutá bez nastavenia parametrov obvodu;
◆ Spoľahlivosť: Všetky elektronické súčasti tohto výrobku sú vyberané prísne. Ďalej je hlavná doska testovaná v prostredí s vysokou teplotou nad sedemdesiat stupňov dve hodiny. Spoľahlivosť tohto výrobku je zaručená.
◆ Štruktúra: Modulačná štruktúra a režim káblovania hore-dole sú prijaté. Je ľahko použiteľný a integrovaný;
◆ Viacnásobná ochrana: Ochranný obvod motora nie je pridaný, ak je použitý jediný výrobok. Pretože tento výrobok má niekoľko ochranných funkcií (napr. Nadprúd, preťaženie, fázová porucha, prehriatie atď.) sa akéto náklady môžu znížiť a okruh sa môže zjednodušiť.
◆ Klávesnica: Funkcia klávesnice je jednoduchá. Používateľ môže nastaviť a zmeniť parametre (napríklad spustenie, zastavenie, ochrana) touto klávesnicou v závislosti od rôznych podmienok načítania.
Výstup analógového signálu: je k dispozícii analógový výstup 4-20mA;
◆ RS485: komunikačný protokol RS485 (komunikačný protokol Modbus);
◆ Aktuálne nastavenie výkonu: Ak je výkonový spúšťač vyšší ako výkon skutočného zaťaženia, softstartér sa môže prispôsobiť aktuálnemu zaťaženiu úpravou aktuálneho parametra. Parametre o spustení, priebehu a ochrane sú teda správne.